Meble metalowe socjalne

Jak dbać o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników lub klientów przebywających w różnych miejscach usługowych? Wystarczy wyposażyć pomieszczenia socjalne w odpowiednie meble metalowe.

Warunki BHP

Meble metalowe socjalne są niezastąpione w spełnieniu wymogów BHP w każdym zakładzie produkcyjnym lub miejscu usługowym. Pomagają w zapewnieniu funkcjonalności wszelkich pomieszczeń socjalnych takich jak szatnie czy stołówki. Warunki sanitarne, higiena i bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych rzeczy, jakich trzeba przestrzegać z należytą uwagą. Meble metalowe socjalne pomagają spełniać te warunki.

W szatni

Meble metalowe socjalne przeznaczone do szatni mogą mieć różne wersje. Szafki na ubrania w swojej budowie mają specjalne kratki wentylacyjne, które pozwalają na zredukowanie przykrych zapachów ubrań po całym dniu pracy. Szafki w kształcie litery „L” zapewniają dodatkowe miejsca na obuwie. Sprzedawane są także podesty lub daszki do szafek. Dzięki zastosowaniu podstawy pod szafkę można w prostszy sposób utrzymywać czystość w pomieszczeniach. Listwy drewniane przy szafkach mogą służyć jako miejsce do siedzenia i szybkiego przebierania się.

W pomieszczeniu gospodarczym

Szafy gospodarcze to idealne miejsce na przechowywanie środków czystości, ochrony zdrowia i higieny. W takich szafach znajdzie się miejsce na wszystkie rzeczy potrzebne do sprzątania. Mop i wiadro z łatwością zmieszczą się w pionowej szafce. Takie szafy można również ustawiać w magazynach czy sklepach. Są idealnym sposobem magazynowania narzędzi i wyposażenia sklepowego.

Na stołówce

W miejscach przeznaczonych do spożywania pokarmów świetnie przydają się szafki śniadaniowe metalowe. To bardzo dobry pomysł na aranżację wnętrza stołówki przy zachowaniu funkcjonalności. Takie szafki to idealne miejsce do przechowywania jedzenia przez pracowników. Mogą służyć także, jako obszar, gdzie można włożyć drobne rzeczy. Są one zamykane na klucz, więc drogocenne przedmioty będą bezpieczne. Oferowane meble występują w specjalnych modułach. Dzięki temu można wieszać je na ścianach i doczepiać kolejne zestawy w zależności od potrzeb.

Komentowanie wy??czone.