Zabawka Boho Chic – dlaczego warto?

Czym właściwie jest zabawka Boho chic?

     Jest to jedyna taka karuzela w stylu Vintage. Stworzona ona została z pluszowych zwierzaków i wspaniałych haftów. Zabawka ta z pewnością jest czym co zainteresuje maluszka i zapewni mu rozwój. Taką karuzelę możemy zawiesić nad łóżeczkiem dziecka. Możemy mieć pewność, że dziecko zainteresują wszystkiego rodzaju kształty i kolory jak również charakterystyczna uspokajająca muzyczka.

Zabawka ta świetnie sprawdzi się jako wykończenie własnego kąta dla maluszka. Została ona zaprojektowana tak, by oprócz odpowiedniego klimatu i wyglądu zapewniała również rozwój sensoryczny naszego dziecka.

Jakie są zalety tej karuzeli?

    Boho chic zapewnia nam aż 30 min nieprzerwanej muzyki, jak również tryb wyciszający, czy też regulację głośności. Możemy więc dostosować głośność muzyki tak, jak najbardziej nam odpowiada. Karuzela ta posiada aż 5 rodzajów szumów, których zadaniem jest uspokajanie dziecka. Warto tutaj nadmienić, że tego typu szumy sprawiają, że dziecko uspokaja się ze względu na to, że przypomina mu to szum z krwioobiegu mamy w brzuchu. Karuzela została również wyposażona w światełko LED, dzięki czemu możemy z niej korzystać z łatwością nawet w nocy.

Istotną zaletą jest również wbudowany timer. Czym on jest? Jest to taki mechanizm, który umożliwia nam ustawienie karuzeli na 10, 20 lub 30 minut. Po upływie tego czasu, karuzela automatycznie wyłącza się sama.

Jak wpływa to na rozwój dziecka?

   Przede wszystkim dziecko uczy się rozpoznawać kształty i kolory. Gdy zawiesimy taką karuzelę nad łóżeczkiem dziecka możemy być pewni, że dziecko będzie zerkać na nią z zainteresowaniem i z chęcią poznania czegoś nowego. Zabawka ta zapewnia przede wszystkim rozwój zmysłów, jak również rozwój emocjonalny i społeczny, czy zapewnia rozwój języka i komunikacji.

Możemy sprawdzić również jak dziecko reaguje na różne melodie, dzięki czemu dowiemy się, którą melodię najbardziej lubi, przy której się uspokaja i przy której najczęściej zasypia. Możemy wypróbować tą karuzelę do tworzenia dziecku wieczornej rutyny snu a dzięki trybowi uciszania zaśnie ono spokojnie.

Więcej o muzycznej karuzeli do łóżeczka przeczytasz na stronie: https://www.tinylove.com/pl_pl/mobiles-soothers-crib-toys/boho-chic-luxe-musical-mobile

Komentowanie wy??czone.