Taxi w Brzegu – jedziesz gdzie chcesz

Kto z nas chociaż raz nie potrzebował skorzystać z taksówki? Impreza, z której nie ma czym wrócić. Poważna awaria samochodu. Konieczność dostania się na lotnisko lub dworzec z dużym bagażem. W takiej sytuacji taksówka jest rozwiązaniem idealnym. Zamawiasz, jedziesz, płacisz i nie musisz się o nic martwić. A jeśli chcesz jechać komfortowo i za naprawdę konkurencyjną stawkę zamawiasz taxi w Brzegu. 

 

Jak zamówisz taksówkę Olavia Taxi?

Zamówić taxi w Brzegu to banalnie proste zadanie. Można to zrobić w sposób standardowy, czyli zadzwonić pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej, reklamach czy ulotkach. Taksówka podjedzie pod wskazany w czasie rozmowy adres i zabierze pasażerów tam, gdzie będą chcieli. Taxi w Brzegu można również zamówić w sposób dużo bardziej nowoczesny, a mianowicie za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon komórkowy. Instalacja aplikacji jest dziecinnie prosta, wystarczy jedno kliknięcie na stronie internetowej i można się już nie martwić, że gdzieś zapodzieje się nam numer telefonu.  

Dlaczego Olavia Taxi jest najlepsza?

Taxi w Brzegu to praktycznie same zalety. Dojedzie prawie wszędzie, niezależnie od pory dnia i nocy. Poza tym taxi w Brzegu oferuje usługi dostawcze. Kierowcy są w stanie zakupić wybraną przez klienta rzecz i dowieźć ją pod wskazany adres. Istnieje również możliwość przewozu ciężkich przedmiotów oraz dostarczenia do rąk odbiory dokumentów. Taxi w Brzegu obsługuje również imprezy. Dzięki temu transport na i z wesela, integracji etc nie stanowi już problemu. Taxi w Brzegu umożliwia podroż ze zwierzętami oraz opcję dowozu dziecka pod wskazany adres.Zalety Olavia Taxi.

Zniżki i rabaty

Taxi w Brzegu to wysokiej jakości usługi w niskiej, konkurencyjnej cenie. Dodatkowo stali klienci mogą liczyć na kolejne rabaty i obniżki, także u partnerów Olavia Taxi. Taxi w Brzegu oferuje swoim najwierniejszym klientom opcję VIP. Dzięki niej co szósty przejazd będzie darmowy. Jeżdżąc regularnie z taxi w Brzegu można zbierać punkty lojalnościowe, które zapewniają między innymi zniżkę u fryzjera lub rabat na imprezę urodzinową dziecka.

Źródło: http://taxi-brzeg.pl/

Komentowanie wy??czone.