Co gabinet stomatologiczny Kamienna Góra oferuje z zakresu implantologii?

Każdy z nas marzy o pięknym zdrowym uśmiechu.  Niestety różnie czynniki, w tym także brak odpowiedniej higieny jamy ustnej, przyczyniają się, iż wstydzimy się szeroko uśmiechnąć. Jednakże rozwój technologii w tym też w dziedzinie stomatologii umożliwia odzyskanie pięknego uśmiechu, a tym samym pewności siebie. Jednym z rozwiązań są implanty stomatologiczne, które jako jeden z najnowocześniejszych metod leczenia uzębienia może zarówno uzupełnić brakujące zęby jak i całą szczękę. Choć jest to inwazyjny zabieg wymagający dużo cierpliwości, wytrzymałości na ból, pomimo stosowania środków przeciwbólowych, efekt końcowy rekompensuje wszystkie czynniki negatywne.

Co oferuje gabinet stomatologiczny Kamienna Góra?

Implant zębowy to nic innego jak niewielka śruba tytanowa, którą umieszcza się w kości szczęki lub żuchwy. Do jej zadań należy zastąpienie naturalnego korzenia zęba. W naszej poradni stomatologicznej  w Kamiennej Górze zabiegi implantacji wykonują tylko i wyłącznie wysoko wykwalifikowani i doświadczeni lekarze. Dlatego macie Państwo gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Dlaczego doświadczony stomatolog?

Rzeczą oczywistą jest fakt,  iż nie ma to jak swoje naturalne zęby. Jednakże gdy mamy ubytki zębowe lub chcemy wymienić sobie całą szczękę warto zdecydować się na implanty i wykonać zabieg w centrum stomatologicznym cieszącym się dobrymi opiniami wśród pacjentów. Warto sprawdzić co oferuje w tym zakresie  gabinet stomatologiczny z miasta Kamienna Góra. Tylko zabieg przeprowadzony przez specjalistę daje nam gwarancję komfortu i zadowolenia z efektu końcowego.

Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Czynnikiem decydującym wartym zaznaczenia jest fakt, iż implanty zębów zachowują się jak naturalny korzeń zęba i zapobiegają dalszej utracie kości. Istotną zaletą jest również wysoki komfort użytkowania, podniesienie jakości życia, możliwość rezygnacji z ruchomych protez, brak konieczności szlifowania zdrowych zębów otaczających lukę oraz względy estetyczne.
Serdecznie zapraszamy do naszej poradni. Warto zyskać zdecydowaną pewność siebie jaką daje piękny i zdrowy uśmiech.

Przeczytaj więcej na: https://orthoteam.pl/stomatologia/

Komentowanie wy??czone.