Który serwis odkurzaczy Rainbow wybrać

Odkurzacz Rainbow to wysokiej klasy urządzenie czyszczące. Pomaga w sprzątaniu naszych domów na różne sposoby. Oprócz klasycznych funkcji, spotykanych w wielu zwykłych odkurzaczach, urządzenie Rainbow oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń poprzez jonizacje i filtrowanie. W końcu atmosfera wolna od smogu jest coraz bardziej unikatowym produktem. Maszyna poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii skutecznie rozprawia się z roztoczami, pleśnią oraz grzybami.

Jednym z największych atutów urządzenia jest usuwanie alergenów ze środowiska naszego domu. Rozumiemy, że brak sprawnego odkurzacza może spowodować wystąpienie objawów alergii, dlatego ewentualna szybka naprawa jest priorytetem.

Jak znaleźć serwis odkurzaczy Rainbow?

Żeby zlokalizować najbliższy serwis odkurzaczy Rainbow, użyj wyszukiwarki internetowej. Za pomocą funkcji mapy, możesz określić odległość do najbliższego autoryzowanego punktu. Jeżeli nie jesteś w stanie dostarczyć zepsutej maszyny, zadzwoń do nas. Wyślemy kuriera, który obierze od Ciebie urządzenie. Godziny pracy serwisu, również należy sprawdzić na stronie internetowej.

Czy w serwisie można skorzystać z gwarancji?

Tak, dołącz kartę gwarancyjną do zepsutego odkurzacza. Przypominamy, że producent gwarantuje niezawodność silnika przez okres 7 lat. Na wybrane elementy przewidziano okres 42 miesięcy. Z serwisu można skorzystać również w ramach napraw pogwarancyjnych. Usługa ta będzie płatna, a rachunek zależny będzie od stopnia uszkodzenia maszyny i ilości części zamiennych, które serwisant będzie zmuszony zainstalować.

Co oferuje serwis odkurzaczy rainbow?

W serwisie certyfikowani i sumienni pracownicy zapewnią szybką diagnozę i sprawną naprawę zepsutego odkurzacza. Przeprowadzamy również przeglądy, podczas których sprawdzamy działanie maszyny i odgrzybiamy jej filtry. W serwisie dokupimy wyposażenie dodatkowe do naszego odkurzacza. W ofercie mamy też wiele hipoalergicznych środków czystości.

Odkurzacz Rainbow części zamienne.

Serwis gwarantuje dostęp do oryginalnych części stosowanych w odkurzaczach Rainbow.

Dowiedz się więcej: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/serwis-odkurzaczy-rainbow-16.html

Komentowanie wy??czone.