Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem kosmetycznym, który wykorzystuje ultradźwięki. Te ułatwiają przenikanie substancji aktywnych wtłaczanych kosmetyków, do głębszych warstw naskórka. Dzięki temu mogą działać szybciej i intensywnej.

Zastosowanie

Mezoterapia bezigłowa pozwala na:

 

  • nawodnienie skóry,
  • redukcję cellulitu,
  • spłycenie zmarszczek,
  • zredukowanie roztępów,
  • ujędrnienie skóry,
  • wygładzenie,
  • poprawę ukrwienia,
  • poprawę kolorytu.

 

Efekty mezoterapii zależą w dużej mierze od tego, jakie preparaty zostaną wtłoczone. Jeśli na przykład w trakcie zabiegu wykorzystywane są preparaty z glutationem to następuje normalizacja poziomu aktywności gruczołów łojowych, pory zostają rozszerzone i oczyszczone, a nadmierna zawartość tłuszczu zostaje wyeliminowana. Kwas hialuronowy nawilży i odświeży twarz, a witaminy sprawią, że proces starzenia się zostanie spowolniony.

Zabieg mezoterapii bezigłowej https://medikapoland.pl/pl/content/50-mezoterapia-beziglowa-urzadzenie jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej, która może wywoływać uczucie dyskomfortu, lub nawet ból.

Wskazania do mezoterapii bezigłowej

Metoda ta jest wskazana szczególnie dla osób o delikatnej i cienkiej skórze, w której naczynia krwionośne znajdują się blisko jej powierzchni. Zabieg nie wymaga żadnej rehabilitacji, nie powoduje też powikłań. Skóra po przeprowadzeniu zabiegu jest zdrowa i nie wymaga specjalnie dobranej pielęgnacji.

Urządzenie do mezotetrapii bezigłowej

Urządzenie medyczne do mezoterapii bezigłowej znajduje się na wyposażeniu praktycznie każdego salonu kosmetycznego lub gabinetu medycyny estetycznej. Zabieg można wykonać z pomocą urządzeń takich jak kombajn kosmetyczny Premium lub urządzenie Basic wyposażone w dwie głowice.

Urządzenie automatycznie dzieli czas zabiegu na 4 fazy:

I faza- w tej fazie substancjie aktywne wnikają w komórki skóry.

II faza- głębsze wprowadzanie substancji aktywnych, w obumarłych komórkach następuję wypychanie toksyn.

III faza – dalsze głębsze wprowadzanie substancji aktywnych i normalizacja ciśnienia w komórkach.

IV faza – zamknięcie kanalików jonowych i wyrównanie ciśnienia do stanu początkowego.

Dodatkowe rozwiązania

Część urządzeń posiada autorskie rozwiązania, dzięki którym posiadają działanie tonizujące. Dzięki tej funkcji, poza wyżej wymienionymi efektami, można zauważyć znacznie rozjaśnienie plam starczych, eliminację siniaków i obrzęków, zwężenie porów, a nawet usunięcie różnych niedoskonałości skóry.

Po zakończeniu procedury skóra jest mniej wrażliwa i mniej reaguje na czynniki zewnętrzne, takie jak silny wiatr, światło słoneczne, woda.

Komentowanie wy??czone.